יתרונותיו של מוצר על-פני שירות:

המסע העסקי שלי השנה כלל במיוחד המרת ידע מקצועי שלי (נכס רוחני) לידע נמכר באינטרנט. ידע שנמכר הוא מוצר לכל דבר. כאן אשתף אתכם ביתרונות שיש למכירת מוצר על-פני מכירת שירות. במהלך הקריאה בידקו, מה אתם יודעים לעשות, בקיאים בו, אוהבים לעסוק וניתן להציע אותו כמוצר. ייתכן וחלק מהעשייה שלכם כיום הינה שירות שאתם מעניקים. אם כך, העבודה תהיה קלה יותר. אתם תמירו את השירות למוצר. אשמח ללוות אתכם בתהליך החשיבה, הפיתוח והיישום העסקי. בהצלחה. הפניה כאן היא לנשים, בעלות עסק עצמאי או חברה, ומיועדת גם לגברים שביניכם.
קודם שווה לקרוא את אימון עסקי תוהו ובוהו ואח"כ את הפוסטי שכאן

 1. מוצר יכול להימכר ללא כל תלות בנוכחותך.
  במקביל למכירתו של המוצר תוכלי, לעשות מניקור בהוואי, לקיים מפגש רב-מוח עסקי בקיסריה, לשוחח עם עצמך על עצמך, להנחות קבוצה…בינתיים המוצר שלך נמכר. אימון עסקי אינטרנטי מוצלח יסייע לך לגלות איזה מוצר משקף את כישרונותיך ומאפשר לך זמן נוסף לעשייה/ מנוחה ויצירה. ו…יוכל להימכר טוב באינטרנט.

 2. את יכולה להגות, ליצור, לפתח ולמכור מספר מוצרים במקביל.
  את יכולה למכור ולקדם מוצרים שלך ושל אחרים. למשל, תוכלי להיות Affiliate- שותפה באינטרנט במכירת מוצרים ושירותים של חברות ואנשים אחרים. אימון עסקי אפקטיבי יסייע לך לבחור את המוצרים המשלימים שתציעי, פרי פיתוחך (או אחרים). הכוונה היא שיווצר סל המוצרים שלך ושל העסקים עימם את משתפת פעולה עסקית.

 3. המוצרים יכולים להיות משלימים, סינרגטיים או תלויים האחד בשני. כדי שזה יצליח כדאי שגם הצד השני יעבור אימון עסקי וידע איך לעשות יחד עמך עסקים מוצלחים. כלומר, אלו עסקים, גופי או אתרים יקדמו את המוצרים שלך. כלומר שיווק ושיתוף פעולה הדדי.

 4. המוצרים שלא כמו שירות הופכים לנכס. ההגדרה של קיואסקי (”אבא עשיר”) לנכס היא שהוא יניב לך הכנסה שוב ושוב, בלי קשר לעבודה/ מאמץ/ זמן השקעה שלך. כלומר הנכס/ המוצר יספק לך כסף כמעיין מתגבר. הנכס יעבוד בשבילך במקום להיפך. אימון עסקי יברר עמך ואנשי הכספים שלך כיצד יצור הנכס הכנסה לאורך זמן.

 5. את לא משלמת “מחיר אלטרנטיבי” כשהמוצר/ נכס עובד למענך, את לא משלמת, להיפך, את חופשייה. מחיר אלטרנטיבי, הכוונה שכל דבר שאנו בוחרים בו מחייב אותנו לשלם מחיר. מחיר אלטרנטיבי – על אותו דבר שלא בחרנו בו. כאשר נמכר מוצר מטעמך את לא משלמת מחיר אלטרנטיבי. כי את לא עסוקה במכירתו במיוחד כאשר הוא נמכר ע"ג הרשת. מה שמפנה לך יותר זמן. אימון עסקי יביא אותך למצב של חופש כלכלי. אני מקווה שגם אז תבחרי באימון עסקי מהנה ומצליח.

 6. את יכולה למכור את המוצר גם לאדם אחד בחודש. אין סף מינימום מסוים שמטרפד את המכירה. אימון עסקי יסיע לך להצליח בכל מקרה. מי אמר שחייבים למכור לעשרות או למאות לקוחות. חשוב למקד את המוצר לפלח הנכון ולהתחיל בעבודה.

MOVEהינה תוכנית אימון עסקי ייחודית וראשונה בישראל. מיקודה הוא בהפיכת ידע לנכס רוחני. אני מכנה זאת אלכימיה באינטרנט. אתם קוראים את המאמר הראשון בסדרה באימון עסקי אינטרנטי. במאמרים הבאים בסדרה “אימון עסקי אינטרנטי” נעסוק ונלמד את הנושאים הבאים:

  • למה ספר אלקטרוני .אימון עסקי תוכלי להפוך ידע מקצועי (ותחביב) לספר אלקטרוני.
  • פירמידת המוצרים. באימון עסקי נבחן יחד עם השירותים, מוצרים קיימים ופוטנציאליים שבסל שלך.
  • מה יש לאינטרנט להציע לנו המאמנים. אני מזמינה אותך למפגשים של אימון עסקי ואישי לקבוצת מאמנים.
  • כיצד הפכתי ממאמנת עסקים למפתחת נכסים רוחניים באינטרנט.
   אני מכנה זאת אימון
   עסקי אינטרנטי, בקיצור MOVE
   MOVE . My Own Vision Exploration

  המשך הפוסט הזה נמצא מאמר אימון עסקי אינטרנטי – למה להפוך שירות למוצר

אשמח לתגובות ובקשות. מקום לתגובות למטה או להקליק על תגובות למעלה.
שלכם שרונה 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s