אימון עיסקי לעצמי – או מי אני ותפישת עולמי

מי אני ומה מציעה לך

"האימון העסקי שלי הוא בפיתוח נכסים רוחניים דרך האינטרנט. בשלב בראשון אני בוחנת ובודקת על עצמי והעסק שלי. דוגמא לנכס אינטרנטי שפיתחתי הוא הספר האלקטרוני שלי.
בשלב השני אני מיישמת את המסקנות שלי באימון העסקי שאני מקיימת לבעלי עסקים. אני שופעת רעיונות ויצירתיות חוצה גבולות, כתיבתי נוגעת, יזמית בנשמה, מניעה אנשים ועסקים לפריצת דרך, אוהבת ונועזת ובכל רגע. אמא לבן שופע קסם " זו תשובתי לשאלתך: "מי את, שרונה?".

אני מציעה את האימון העסקי שלי כליווי וכמתנה וללא כל תמורה מצידך על גבי רשת החזון וההשראה Visionet שהקמתי.

תפישת עולמי באימון העסקי ובחיים

היי מופת לאחרים – השראה הדדית היא המנוע להתפתחות והצלחה.

 • תהליך המשלב מקצועיות, אנושיות והשראה הינו אימון עסקי הלכה למעשה.
  דוגמא לאימון עסקי מעשי הוא הספר האלקטרוני שכתבתי לתוכו יצקתי את כל הידע שלי.
 • פחות מילים ויותר שיתוף והשראה. הדברים באים לידי ביטוי מקסימאלי רשת החזון וההשראה Visionet . ברשת זו אנשים מעלים את החזון והיעדים העסקיים-אישיים שלהם. השותפים לרשת זוכים ממני ומהחברים האחרים למשוב והשראה. ברשת החזון ניתן לקבל, כאמור, אימון עסקי ללא תשלום.

אני חיה בידיעה ש"הכל אפשרי". חוזה בעיני רוחי את ה- Vision המתאים לי גדול ורחב ככל שאני מסוגלת להכיל. את האימון העסקי שלי אני מבססת על סמך הניסיון העסקי העשיר שלי כשכירה וכעצמאית מאז 1998. אימון עסקי עבורי מתחיל בעייני רוחנו וממשיך בקשרים עסקיים מוצלחים, התפתחות אישית והעצמה חברתית. כאשר התמונה ברורה (או הסרט) אני לומדת את המסלול שיוביל למימוש אותו "אפשרי" המבוקש על-ידי.

המציאות מנצחת והדמיון מוביל

למרות שהנני מנטורית מאמנת עסקית, מנחה, יוצרת וכותבת אני מאמינה שהדרך האפקטיבית ביותר שלי להטביע חותם היא במי שהנני…ואתם במי שהנכם. כאשר אני יוצרת מציאות בעייני רוחי ומצליחה להפוך אותה למציאות חיה אייני זקוקה לתהליך משכנע של אימון עסקי. אני באה מהשטח, ממסע אמיתי מרעיון להצלחה. כאשר מוח של אדם קולט מציאות שזה עתה התגשמה אצל אחר, הוא נכון להכילה גם בחייו שלו. ולכן אני מאמנת את מוחי ליצור מציאות חדשה ובכך לעורר אחרים להאמין "שהכל אפשרי".

כך גם באימון העסקי שאני מעניקה לעצמי מדי יום ובאימון העסקי שאני מעניקה לבעלי עסקים בפגישות ועל-גבי רשת החזון וההשראה Visionet .

מהיכן אני באה?

בעשור האחרון אני מנהלת את "הרמוני דרך חיים". לפני-כן שימשתי כסמנכ"ל שיווק בחברת תקשורת. עשיתי דרך ושינויים אמיצים רבים מאד ועד היום.

במחצית הראשונה של 2009 שקדתי על הפיכת הידע המקצועי שלי לנכס רוחני, תוך שימוש בפלטפורמות אינטרנטיות. המסע היה מרתק ומאתגר. מתוך התהליך נולדו מספר נכסים ומוצרים:

 • כתבתי תוכנית מקצועית לאימון עסקי. במו ידי הפקתי את ספרי האלקטרוני הראשון: "8 צעדים לחזון אישי לעסקים".
 • הקמתי את רשת רשת החזון וההשראה Visionet – הרשת משמשת כמערכת לניהול חזון ויעדים וכמובן לעורר השראה הדדית בין חבריה.
 • את הידע שצברתי אני מנחילה הלאה למעוניינים והופכת לשותפה בנכסים שנוצרים.

ובעשור האחרון? ב-1999 יסדתי את "הרמוני דרך חיים". במשך שנים למדתי מתוך התנסויות חיי, כיצד בפועל יוצרים ומגשימים חזון. למדתי לתכנן ולבצע לעצמי ולאחרים אימון עסקי קצר ואפקטיבי ביותר. בדרך של חקר עצמי, יחד עם לימודים עסקיים וטיפוליים, גיבשתי את "חזון אישי". השיטה משלבת עבודה חווייתית-רגשית עם כלים עסקיים ויוצרת חזון צלול ובר-יישום. אני מנחה עסקים באימון עסקי לפריצת דרך בעסקיהם, תוך מימוש כישוריהם יחד עם שיקולים כלכליים. אני משלבת גישות טיפוליות כמו קינסיולוגיה, תרגילי-מוח ודמיון מודרך.


לאן אני הולכת? או מהו חזוני?

יצירת רשת החזון וההשראה Visionet כלל עולמית בה יככבו אנשים בכל גיל ובכל נושא. אנשים ילמדו כיצד להפוך ידע לנכס רוחני ועסקי ומכאן ליצור לעצמם חיים של רווחה נפשית, רגשית ופיזית.

 • האימון העסקי נפתח בפני כולם.
 • ניתן לקבלו בחינם.
 • אימון עסקי שיתופי! כוחה של הקבוצה באימון עסקי הוא רב-ערך.
 • עוצמתו של האינטרנט באימון עסקי כחלק מתהליך כולל הוא בזמינות וביצירת הרצף.

את מרבית הישגי אני זוקפת לעבודה הרוחנית-מעשית שלי. בכפיפה אחת עם האימון העסקי שלי אני משלבת עבודה פנימית. בדרך של חזון חוויתי יצרתי את הרמוני –העסק שלי, הפכתי לאם, מצאתי בית חלומות, פיתחתי את עסקיי. אני הוגה, חווה בתוכי, מציירת, כותבת, מכמתת יעדים למספרים נחושים ומתחזקת את התהליך כולו. וכך דרך עבודת פנים וחוץ, הגייה ועשייה צעד אחר צעד קסמים מתרחשים.

מתוך אמונתי בהוויה, עשייה וקסמים נולד הקונספט החדש שאני מגישה לפניך:
"ארגז הקסמים".  זוהי תוכנית ייחודית במינה, ראשונה בישראל לאימון עסקי מיידי ואפקטיבי. התכונית כוללת הן את ארגז הכלים – הספר האלקטרוני יחד עם רשת החזון, ההשראה והליווי המקצועי המוענק בחינם.

 שלכם,

שרונההקליקו ל עוד מידע אודותיי

להוספת תגובה לבלוג הקליקו כאן: תגובה לפוסט אימון עסקי לעצמי או מי אני

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s