200$ זה הרבה כסף למשחק "זה יקר לי"

מה אנחנו עושים עם הכסף

אחת השאלות האחרונות שכתב הניו יורק טיימס שאל הייתה: "מאתים דולר למשחק זה הרבה כסף מה אתם עושים עם הכסף"?

בתשובה אמרתי: "ראשית, היה לנו פחות מאחוז אחד של החזרות של המשחק. פירוש הדבר שכמעט כל האנשים שקנו אותו הרגישו שקיבלו תמורה לכספם. שנית, איך מעריכים הוצאה? אם אני קונה משהו זול ואין לזה שום ערך, אז אפילו אם המחיר היה נמוך… הוא לא היה שווה את מחירו, ובעצם בזבזתי כסף. שלישית, אם אדם הופך את חייו הפיננסיים על פניהם והופך להצלחה פיננסית, כמה זה שווה? ורביעית, אם האדם הזה שקנה את המשחק מלמד 10 אנשים, אז מהי העלות כאן לאדם"?

"אסטרטגיית מכירות יפה", אמר הכתב. "ומה אתם עושים עם הכסף"?

"אנחנו מאמינים בלתת חזרה", השבתי. אנחנו מממנים את הקרן שלנו לאוריינות פיננסית, ארגון שלא למטרות רווח התורם כסף למטרות חינוכיות ראויות. הוצאנו גם מיליוני דולרים בפיתוח האתר www.richkidsmartkid.com, אתר לא מסחרי חינמי העומד לרשות הורים ובתי ספר ברחבי העולם ללא תשלום. באתר הזה פיתחנו משחקים חינוכיים פיננסיים ותכנית לימודים לילדים מהגן ועד סוף התיכון. הפכנו את ההיבט הזה של לתת חזרה לחלק מהעסק שלנו מאז יסדנו את החברה".

לסיכום, אם אנחנו מצפים שאחרים יהיו נותנים, אנחנו כחברה צריכים גם כן להיות נותנים.

אז הספר הזה מוקדש למועדוני ה- CASHFLOW ברחבי העולם וחבריהם. תודה לכם על שהייתם נותנים יותר מאשר לקחנים. אני בטוח שהספר הזה יעזור לכם להרחיב את החינוך הפיננסי של עצמכם ושל אחרים. כפי שאבא עשיר אומר: "כל אחד יכול להיות עשיר על ידי תאוות בצע. IQ פיננסי גבוה פירושו לדעת איך להיות אדם נדיב. אז תודה לכם על שהיתם נותנים.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s