במת חזון

זה המקום לכל אחד שמצליח לראות את חזונו ומעוניין לשתף אחרים בדרך ובהגשמה. 
הבמה פורשת את פועלם של אנשים לפי גישת חזון אישי: כאשר לכל אות משמעות. ח= מהחלום אל החזון, דרך החוזקות, החולשות התמיכה והוקרת היש.
להרשמה על מגאזין VisioNews
להקליק כאן לטופס ההרשמה

ירון רוטנברג – חבר, מורה, צלם ומפיק – מקצוען עם נשמה חוף ים לעת ערב - דור
את ירון פגשתי בזכות שרה (מדריכת הטיולים הכי שיש). שניהם הם החברים. שניהם אנשי מקצוע בחסד. ירון הפיק את סרטון חזון אישי. יצר קונספט, צילם, ערך והגשים לי עוד חלום בצלילים ובקצב הכי הולם. שלא כדרכי ויתרתי על השליטה וחסכתי מעצמי הרבה שעות עבודה. התוצאה מדברת בעד עצמה.
חזון – להתבטל ולבהות בתקרה, ללמד אחרים לא לעשות כלום.
חוזקות – כנפאה, קפה, כדורגל ולהפיק סרט מרגש ויפה.
חולשה – ים וגם ניידים 3549680 052
 

גדעון ג'יקוב – אבא עשיר בישראל בחזון למזרח תיכון שלו יותר  Cash Flow מפת המשחקאיש החודש – גיליון 100, נוב' 2007
כשנפגשנו בשנת 2005 תאר בפני גדעון חזונות גדולים. והרי הם לפניכם קורמים עור וגידים. בינואר 2006 רשם בהתכוונות מלאה על גבי כרטיס מטרה כי בספטמבר (כעבור 9 חודשי היריון) יהפוך לזכיין הבלעדי של CashFlow בישראל. ואכן! כשמכוונים וממוקדים יש דרך ויש תוצאות. ג'יקוב מבשל לנו הפתעות נוספות. אנו בטוחים שההשקעה של 100 אלף דולר תהפוך אותך להיות אבא עשיר ובעיקר שמח בחלקו.
CashFlow אודות המשחק. מוצעת גירסה למבוגרים (וילדים מגיל 10) וגירסה נוספת לילדים צעירים (מגיל 6). במקום להעניק לבני  "מעות חנוכה" הזמנתי עבורו את המשחק – מתנה ראויה. מעדיפה להכשיר אותו לדוג במקום להביא לו דגים.
כתבות – שפורסמו
בגלובס חלק א'  וחלק ב'.

החזון – הפצת המסר ברחבי המזרח התיכון, דרך שיתופי פעולה מתוך אמונה שכשיש כלים ורווחה כלכלית ניתן לפתור גם בעיות לאומיות ובינ"ל.
חוזקה – דבקות במטרה. לא הייתי מודע לה עד שחקרתי את חוזקותי.
חולשה – לוקח יותר מדי על עצמי, לומד לבזר סמכוויות, לבקש עזרה, להסתייע.
תמיכה מבחוץ – אמונה של חברים אמיתיים.
הוקרת תודה –  סוף סוף יש כלי אמיתי בכלכלה הניתן ליישום ע"י כל-אחד ואחת. אני חש צינור לשינוי תפישה של הכלכלה האישית-משפחתית.
מטרות על – השקת המשחק האלקטרוני, יבוא של המשחק ברוסית וכן  שת"פ עם CashFlow Israel – להטמעת המשחק בערים השונות. בינואר 2008 ירושלים תזכה לחשיפה בנושאים פינססיים.
רגע מכונן – "עמדתי בהונג-קונג מול מכונת הדפוס הענקית וברגע מרגש יחיד ומיוחד שלא אשכח לעולם ראיתי את הגירסה העברית הראשונה מגיחה לאוויר העולם." גדעון מספר לי ודומע. ואני מקלידה חשה צמרמורת. מפרגנת לך בגדול. 


מיכל עגני – אמא ל- 4 ילדים, עשרות תרגילי מוח ומפגשי אבות שגדלים ומתרחבים 

מיכל משלבת בחייה את דרך החיים של הקינסיולוגיה – גם כמטפלת וגם כמורה לתרגילי מח. תוך כדי הקורסים וההכשרות האקדמיות והקינסיולוגיות הרבות שרכשה לאורך השנים, מיכל עגני - מעגל גברים

הצליחה לקנות את הבית הנכון הודות לתרגיל הגשמה בקורס שנתי ב .(Brain Gym)  להבין יחד עם אביב בן זוגה (מפיק טלוויזיה ומגשר), שהמשפחה היא המקור לאושר המשותף וביחד לבנות את מפגשי אבות , שפתחו את הפתח לחזון המתגשם.
החזון
– “להביא אושר למשפחות “, הצהירה מיכל במפגש חזון אישי באוגוסט 2006.
מאז היא מקיימת מפגשי
סבתות וכאמור גם מפגשים לאבות – שמקיפים את כל תחומי חייהם.
מומלץ לכל אב באשר הוא אב ובפרט לאבות הזקוקים להכוונה מקצועית ולכלים ייחודיים ופשוטים שעובדים. 054-3178890  

החזוןלהביא אושר למשפחות – במגוון דרכים – עבודה אישית, זוגית, משפחתית ובסדנאות שונות.
חוזקההניסיון רב השנים, ההתמחויות השונות והלב שבא איתי. כמו גם היכולת לדייק את המטרה.
חולשה
 מעמיסה על עצמי המון. לומדת לשחרר – לעשות כל דבר בעיתו.
תמיכה מבחוץ
המשפחה. בראשה אביב, בן הזוג – שותף אמיתי לדרך. 
הוקרת תודה –  ליקום שמאפשר את כל זה.

מטרות על – לקדם בישראל  סדנאות לאבות ולסבתות – ואת החיזוק של התא המשפחתי (על סוגיו השונים).
רגע מכונן –  כשאמרתי "לא" למשרה מסודרת כעובדת סוציאלית – והבנתי שזה הרגע שבו אני מתחילה ללכת בדרך שמחוברת לאמת הפנימית.  

אלה גבאי

הקשבה, אהבה, להעז לעשות למען עצמי ואחרים.
בוגרת MA בסוציולוגיה ארגונית מטעם אוניברסיטת חיפה ומנחת קבוצות. שנים עסקתי בגיוס והשמה בהייטק. העברתי השתלמויות במגזר הציבורי בנושאי התנהגות ארגונית. בשנים האחרונות פתחתי בנתיב חדש של חקירה וחיפוש רוחניים.
אני מאמינה שהמשמעות האמיתית היא הדרך.

חזון
: להעביר את גלגל האהבה לאחרים, להעצים, לרגש, לסייע לאחרים לקבל ולאהוב את עצמם.
חוזקה:
יצירתיות : יכולת ליצור כלים לסדנאות  ולהעביר אותן היטב.
חולשה:
מתפזרת על המון דברים בבת אחת.אלה גבאי
תמיכה מבחוץ:
קודם כל האיש שמאפשר לי להתנסות, לחוות, לחפש ובאהבה גדולה – רוני בעלי. ואחריו יש עוד כל כך הרבה תומכים בדרך, שאם אני אנסה למנות אותם לא אוכל לסיים לעולם.
הוקרת תודה:
על שפע של אהבה, של משפחה , של חברים, של בריאות, על הילדים שלי. על כל מה שהיקום מאפשר לי – גם דברים שלא העזתי לחלום עליהם…
מטרות על:
להוציא חבילת קלפים, הנקראת "שיקופים" ונכתבה על סמך ספר תמורות הסיני, לפרסם ספר ילדים, לסיים את הרומן, להנחות יותר סדנאות ומעגלי אור (מעגלי הקשבה לצוותים), להוציא את עצמי לאור.
רגע מכונן: הרגע שבו ויתרתי על העבודה שלי, למרות שבדיוק הציעו לי קידום, ונשארתי בבית. כך יכולתי לטפל בילדי כהלכה ולצאת למסע בדרך הייחודית לי. כך יכולתי לכתוב, ליצור קלפים להעביר סדנאות, ללמוד המון דברים חדשים. לחגוג את החיים.

למאמר  איך ששרונה סיבכה אותי מאת אלה גבאי

 

חזון דנאי

 

בשנת 2003 יצאתי לטיולי השלישי שלי בהודו. כשהסתובבתי ברחובות העמוסים בין האשרם של אושו לבית חב"ד עלה במוחי הרעיון לעשות סדר בין כל התורות הרוחניות שאני ועוד אלפי צעירים כמוני מחפשים בפסטיבלים ובמסעות האין סופיים שלנו ביבשת. רציתי להביא הביתה את האווירה ואת החיפוש שלי אחרי חיים אוהבים יותר. החלטתי לקבץ ביחד הרבה תובנות שקיבלתי ממאות אנשים יפים שפגשתי ולהפוך אותם לספר "דנאי – לחיות אתך באהבה". בחרתי בדנאי, בחורה עם שם קצת שונה ומיוחד כדי ליצוק את כל היופי והתמימות של תהליך החיפוש הרוחני בדמות נשית אחת, ובגיבור המספר, מחפש רוחני בעצמו שיראה לה את הדרך.

כשחזרתי לארץ התחלתי לכתוב את הסיפור לאט. ניסיתי במשך כמה חודשים להבין עם עצמי כיצד משתלבות יחד דרכים רוחניות כה רבות והיכן בדיוק נמצאת הבחירה החופשית בדרך היחודית והפרטית שלי. במשך כשנה כתבתי כעשרים אגדות שילוו וימחישו את התורה כולה. עליתי לבוידם ומצאת את יומן המסע שלי מהטיול הראשון שלי להודו בעזרתו הבאתי את הצבעים והריחות של הודו לתוך הספר עד שלאט לאט החל הספר שלי לקבל את צורתו היחודית.

 

דרך מימוש החזון למדתי כיצד לעבוד בשמחה אבל גם בהתמדה. לשמור אמונים לעצמי ולא להתייאש גם אם לפעמים המטרה נראית בלתי מושגת. למדתי לחלום בגדול אבל לא לשכוח כל יום לבצע על האדמה מספר צעדים קטנים.  למדתי שלא כל החלומות מתגשמים מיד אבל חובה עלי להמשיך לחלום ובכל יום לנסות להגשים חלק מחלומותי.

 

ניתן לראות עוד פרטים עד הספר "דנאי – לחיות איתך באהבה" וגם לקרא כמה פרקים נבחרים ב http://www.live-in-love.org/

 

על המחבר

עזרא כהן-ישר מחבר הספר " דנאי – לחיות אתך באהבה" (הוצאת גל, 2006) טייל, חוקר, ותלמיד בשבילי הטבע והרוח. עזרא מארגן טיולים המחברים את החיפוש הרוחני עם אהבת הטבע והקשר לאדמה.

פרטים נוספים באתר:  http://www.live-in-love.org/

 

החזון: הפצת הספר "דנאי לחיות אותך באהבה" בין כמה שיותר אנשים שרוצים ללמוד כיצד לחיות בחיים אוהבים יותר. חיזוק ה"טוב" בעולם על ידי פתיחת האפשרות לקוראים את הספר להיות אנשים אוהבים יותר

חוזקה: יכולת שילוב טובה בין העולם הגשמי לעולם הרוחני

חולשה: זיפזופ בין הרבה דברים שאני אוהב לעשות עד שאיני מוצא מספיק זמן וכוח ליעדים החשובים באמת, הסחות דעת והתבדרות.

תמיכה מבחוץ: קוראים שאהבו את הספר וסיפרו לי כיצד הספר גרם להם לחשוב ולשפר את חייהם

הוקרת תודה: לכל אותם מאות האנשים שתרמו לי רעיונות לכתיבה באין סוף שיחות נפש וחוויות מעצימות

מטרות על: לתרגם את הספר לשפות רבות ולהפיצו בעולם

רגע מכונן: הטיולים בהודו

 

 

מתוך הספר:

 

"כל דבר אשר קיים בעולם, הולדתו בזרע קטן וסופו יצטמצם לגרגיר אבק. כל דבר אשר נראה לעין מתחיל באוושה כל כך קטנה שבקלות תוכל לעבור דרך טבעת. אך גם הסלע הענק והקשה ביותר ישחק לסוף לגרגר קטן של חול. מאז אני יושב שעות מול הרוח מחפש הזדמנויות. אני מנסה לאתר את אותם הזרעונים הקטנים אשר יוכלו לגדול ולהתפתח לדברים מועילים"

 

מתוך הסיפור על הקיסר הסיני וצמד טבעות הפח בספר דנאי – לחיות אתך באהבה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

לחלום ולהגשים

%d בלוגרים אהבו את זה: